(358) 417 12 12(358) 218 88 18

Hoşgeldiniz. Bugün

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Zafer Dayanıklı Tüketim Malları Otomotiv İnşaat Petrolcülük Sanayi Ticaret A.Ş 1984 yılından itibaren birçok sektörde faaliyet göstermektedir.Toplam 7000 metrekarede 3 şubesi ile dayanıklı tüketim alanında faaliyet gösteren Zafer A.Ş Karadeniz’in En Büyük Ev Concept   mağazası ile müşterilerine kaliteli markaları sunma gayreti içinde olan bir firmadır. Modern ve kaliteli ürünleri 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine sunan Zafer A.Ş Orta Karadeniz Bölgesinin mağazacılık alanında önde gelen firmalarındandır.

Toplam 7000 m2’lik alanda 50 kişiyi aşkın personeliyle faaliyet gösteren Zafer A.Ş, modern ve nezih mağazaları ile bol çeşit ve geniş ürün yelpazesi ile bir çok firmadan ayrılmaktadır.

Şirket Vizyonu

Zafer A.Ş insanların yaşam kalitesini yükselten,çağdaş,güvenilir,modern mağazacılık hizmetini kendine rehber etmiş bir kuruluştur.Gelecekte mağazacılık alanında bölgesel bir güç olup,yapmış oldukları bayiliklerde ciro sıralamasında Türkiye geneli ilk 5 içerisine girmektir.

Şirket Misyonu

Şirket vizyonunda belirtildiği nitelikleri ve özellikleri gerçekleştirmek için sürekli kendini yenileyerek sektöründe bölgenin öncüsü olmaya çalışmak.İnsanlara dürüst,kaliteli alışveriş hizmeti sunmak.

 

Şirketimiz hedeflerine;

Müşterilerimizin velinimetimiz olduğunu unutmadan,
Çalışanlarının ve tedarikçilerinin memnuniyetini sağlayarak,
Milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak,
Çevreye saygılı ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmayı,
Kendine prensip ve değer kabul ederek ulaşmayı amaçlamaktadır.

Tüm Hakları Sakladır.©

25 Aralık 2014

Facebook'ta Biz